![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ανακοινώνει την υποψηφιότητά του ως υποψήφιος Δήμαρχος Δεσκάτης ο Δημήτρης Κορδίλας;
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/12/6d4efd38-dimitris-kordilas-e1513243638820.jpg)
Σύμφωνα με πληροφορίες του grevenamedia ο κ. Δημήτρης Κορδίλας πρόκειται, μετά τις γιορτές, να ανακοινώσει την υποψηφιότητά του για υποψήφιος Δήμαρχος στο Δήμο Δεσκάτης.
Ο κ. Δημήτρης Κορδίλας παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Καμβουνιακού Δεσκάτης και πρώην εφοριακός υπάλληλος επιθυμεί να ενώσει και να συνθέσει το σύνολο της κεντροαριστεράς στο Δήμο Δεσκάτης.
- Προηγούμενο 600.000 ευρώ στην Τοπική Αυτοδιοίκηση για ενίσχυση των καταφυγίων αδέσποτων ζώων
- Επόμενο Σύλληψη 22χρονου αλλοδαπού στα Γρεβενά για κατοχή αδασμολόγητου καπνού και παράβαση του νόμου περί αλλοδαπών