![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ 1-5 (ΚΥΠΕΛΟ)(φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/09/d990d30a-ktinotrofikos-kaliraxis-e1506328247769.png)
Με φόρα ξεκίνησε την επίσημη αγωνιστική χρονιά ο Κτηνοτροφικός , φιλοδωρώντας την αξιόμαχη Αμυγδαλιά με 5-1 . Κανείς δεν υστέρησε από την ομάδα μας , φέτος δεν μας έφυγε κανένας ποδοσφαιριστής και είναι ορατό το αποτέλεσμα την προσπάθειας των νεαρών ποδοσφαιριστών…όσο για αυτούς που είχαν φιλοδοξίες και πήγαν σε κάτι Πυρσούς και κάτι άλλα , ας πρόσεχαν , τους είχαμε προειδοποιήσει πως ο Πυρσός είχε ημερομηνία λήξης …ΔΥΣΤΥΧΩΣ .Για την Ιστορία τα γκολ σήμερα σημείωσαν ου Ντούλε (2) , Τάκας (2) και Ντίνος Σούλας
- Προηγούμενο Τουρνουά πολιτιστικών κέντρων εργαζομένων ΟΤΕ διεξήχθη το Σαββατοκύριακο στα Γρεβενά
- Επόμενο Τελέσθηκε ο Αγιασμός των κατηχητικών ομάδων της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών