![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αγωνιστική Δράση – Αστέρας Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/11/576a1b85-images.jpg)
Κανονικά συνεχίζεται η αγωνιστική δράση της Ακαδημίας Βόλεϊ του Αστέρα Γρεβενών. Η ομάδα των Κορασίδων κάνει την αρχή, μέσα στην Κοζάνη με τους Πάνθηρες και ακολουθούν οι Παγκορασίδες, που υποδέχονται την ομάδα του Αλιάκμων Αιανής. Αναλυτικά το πρόγραμμα των ομάδων μας: Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 Γυμναστήριο Αγίου Γεωργίου, Κοζάνη, 18:00: Πάνθηρες Κοζάνης – Αστέρας Γρεβενών Βόλεϊ. Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Γρεβενών,12:00: Αστέρας Γρεβενών Βόλεϊ – Αλιάκμων. Αστέρας Γρεβενών
- Προηγούμενο ΕΛΓΑ: Nέες πληρωμές αγροτών
- Επόμενο Ε.Σ.Α.μεΑ.: Αίτημα για το μέρισμα για τα άτομα με αναπηρία