![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αγαπάμε αλλήλους *Του Τάκη Ζολώτα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/-ΖΟΛΩΤΑΣ-e1480699593270.jpg)
,,,με αισθήματα αγάπης , αλληλεγγύης ,κατανόησης , με υψηλό αίσθημα ευθύνης, ευθυτενείς και ευσταλείς, με αναπτερωμένο ηθικό και μεγάλα αποθέματα ελπίδος, οι Έλληνες ταξιδεύουν , απο ξηράς -αέρος και θαλάσσης , για τα πάτρια εδάφη εν όψει του εορτασμού των Χριστουγέννων,,,,,διότι είμαστε , βεβαίως βεβαίως , αγαπησιάρικος λαός,,,,,,,λέμε,,,,
- Προηγούμενο Ευχές από την ΕΠΣ Γρεβενών
- Επόμενο Γρεβενά: Για 4η μέρα παραμένει παγωμένος ο Βενέτικος (φωτογραφίες)