![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κρίσιμη αναμέτρηση για το ανδρικό τμήμα του Κεραυνού Αγίου Γεωργίου σήμερα Σάββατο στο ΔΑΚ Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/05/5ddbfed8-18302355_10211250126442297_1295285039_n.jpg)
Κρίσιμη αναμέτρηση για το ανδρικό τμήμα του Κεραυνού Αγίου Γεωργίου, που στην προσπάθεια για άνοδο στην Α’ ΕΚΑΣΔΥΜ, θα αντιμετωπίσει την ομάδα της Σκοπιάς Αμυνταίου. 6/5/2017 και ώρα 19:00 στο κλειστό γήπεδο μπάσκετ Γρεβενών. Σας περιμένουμε όλους εκεί για να στηρίξουμε και αυτή τη προσπάθεια του συλλόγου μας.
- Προηγούμενο Το πρωτοσέλιδο της εβδομαδιαίας εφημερίδας ‹‹ Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ››
- Επόμενο Σεισμός 3,6 Ρίχτερ νοτιοδυτικά της Κοζάνης