![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Και η Βάνα Μπάρμπα στην 42η Διεθνή Έκθεση Γούνας Καστοριάς-Φωτογραφίες με τον αντιπεριφερειάρχη Βαγγέλη Σημανδράκο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/05/aa09b009-18296976_1366041966794560_102503399_o-1.jpg)
Και η Βάνα Μπάρμπα δίνει το «παρών» στην 42η Διεθνή Έκθεση Γούνας Καστοριάς, η οποία εγκαινιάστηκε σήμερα το πρωί από τον υπουργό Οικονομίας και Ανάπτυξης Δημήτρη Παπαδημητρίου.
Μάλιστα, η γνωστή ηθοποιός έκανε μια μεγάλη βόλτα στα περίπτερα των εκθετών και, μεταξύ άλλων, φωτογραφήθηκε και με τον αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών Βαγγέλη Σημανδράκο.
Πίσω της ο γνωστός μάνατζερ «κοσμικών» Χάρης Σιανίδης….
kozanimedia.gr
- Προηγούμενο Βράβευση Κωνσταντίνου και Ελένης Παπανικολάου από τη Δ/νση Β/βάθμιας Εκπ/σης Κοζάνης στα πλαίσια του εορτασμού των 20 χρόνων του Μουσικού Σχολείου ΣΙάτιστας
- Επόμενο Στην εκπομπή της Πόπης Τσαπανίδου ο βουλευτής Γρεβενών Χρήστος Μπγιάλας