![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
“let’s do it Greece” στις Αμυγδαλιές Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/04/c7e5ac79-amyglalies-lets-do-it.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες Κυριακή 2 Απριλίου και ώρα 12.00 η εκδήλωση στα πλαίσια της δράσης “let’s do it Greece”. Καθαρίσαμεμε την πλατεία και φυτεύσαμε 40 λουλούδια που μας παραχώρησε ο δήμος Γρεβενών.
Συμμετείχαν οι: Νίκος Δεινόπαπας, Αργύρης Καραλιόλιος, Ελένη Η. Παπαζήση, Γεωργία Δεινόπαπα, Κων/να Κιούρκα, Χρήστος Δ. Λιάκας, Κων/νος Χάτσιος και ο μικρός Ευθύμης. Τους ευχαριστούμε πολύ όλους για τη συμμετοχή τους, όπως επίσης ευχαριστούμε πολύ και το δήμο Γρεβενών για τα λουλούδια που μας παραχώρησε!
Πολιτιστικός σύλλογος Αμυγδαλιών Γρεβενών.
- Προηγούμενο Ρεκόρ Εθελοντισμού σε όλη την Ελλάδα!
- Επόμενο Ήττα για τον Πρωτέα από τους Τιτάνες Παλαμά. Αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής. Βαθμολογία