![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Kοπή πίτας Νομαρχιακής Επιτροπής Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Μ. Γρεβενών .
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/tee_tdm-300x178.jpg)
Η Νομαρχιακή Επιτροπή Γρεβενών του Τ.Ε.Ε./Τ.Δ.Μ. καλεί όλα τα μέλη της στην ετήσια εκδήλωση κοπής ετήσιας πίτας που θα πραγματοποιηθεί στις 17/03/2017 στις 21:00 στην οικογενειακή ταβέρνα ψησταριά ΜΕΡΑΚΛΗΔΕΣ (Είσοδος 10 ευρώ που συμπεριλαμβάνει φαγητό και ποτό).
Για την Ν.Ε. Γρεβενών
Ο Πρόεδρος
|
Ντώνας Ιωάννης
Πολιτικός Μηχανικός |
- Προηγούμενο Ἰδοῦ νῦν καιρός εὐπρόσδεκτος… Το θέμα της ομιλίας της Κυριακής στον Ι.Μ. Ναό Ευαγγελιστρίας
- Επόμενο Παρασκευή 17 Μαρτίου : Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (1955-1967). Σήμερα ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟΝ του προέδρου του σωματείου καφεπωλών για την εκλογή του το έτος 1966