![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συνάντηση για τη διοργάνωση των Αποκριάτικων Εκδηλώσεων στο Δήμο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/02/apokr1-e1484558601132.jpg)
Ο Δήμος Γρεβενών και η Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών καλούν τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες του Δήμου να συμμετάσχουν στη συνάντηση για τη διοργάνωση των Αποκριάτικων Εκδηλώσεων την Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2017 , στις 6 το απόγευμα στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου.
- Προηγούμενο Στο ΕΛΕΥΘΕΡΟ Α’ Γρεβενών την Κυριακή ο Μητροπολίτης μας
- Επόμενο Η ανακοίνωση της αστυνομίας για την κατάσταση στο οδικό δίκτυο Δυτικής Μακεδονίας. Που χρειάζονται αλυσίδες