![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Μετ εμποδίων συνεχίζονται οι προπονήσεις της ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου – Απουσίες ποδοσφαιριστών και οικονομικά προβλήματα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/01/αρχείο-λήψης.jpg)
Γ΄ Εθνική
ΑΕΠ Βατολάκκου
Μετ εμποδίων συνεχίζονται οι προπονήσεις της ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου, με τις απουσίες ποδοσφαιριστών να είναι αρκετές και με τον προβληματισμό να είναι έντονος. Αρκετοί ποδοσφαιριστές θέλουν να προχωρήσουν, δεν τους κρατάει κανείς. Ο Σπηλιώτης αποχώρησε και οι διοικούντες τονιζόμουν ότι η προσφορά στην ομάδα δεν ήταν η αναμενόμενη. Στο μεταγραφικό κομμάτι δεν έχει γίνει κάτι, με τον προπονητή Κοστογλίδη να θέλει να εντάξει στο ρόστερ τους αδερφούς Βοργιαζίδη από την Κοζάνη, όσο για τον Κοσμίδη δεν μπορούμε να πούμε κάτι. Τέλος έτσι και αλλιώς τα θέματα στην ομάδα του Βατολάκκου παρά πολλά, η ομάδα βρίσκεται στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα, χρήματα δεν υπάρχουν, η ψυχολογία πολύ χαμηλή και πάει λέγοντας, μΕ τους φιλάθλους του χωριού να γυρίζουν την πλάτη στην ομάδα και με τους φορές να απουσιάζουν και όποιος αντέξει.
Κ.Μ
- Προηγούμενο Κλειστό το ΙΕΚ Γρεβενών την Τρίτη 10 Ιανουαρίου
- Επόμενο Δύο νέοι δικηγόροι από τα Γρεβενά στον Τομέα Δικαιοσύνης της ΝΔ