![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
KAΣΤΟΡΙΑ: Με επιτυχία η ημερίδα με θέμα: «ΜΜΕ – Θεσμοί και Τοπικές Κοινωνίες»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/imerida-gia-ton-typo-kastopria-e1480924058577.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η ημερίδα με θέμα: «ΜΜΕ – Θεσμοί και Τοπικές Κοινωνίες» που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Καστοριάς, την ημερίδα διοργάνωσαν οι Ενεργοί Πολίτες Δυτ. Μακεδονίας. Στην ημερίδα ομιλητές από την Καστοριά ήταν ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Χαράλαμπος Καραταγλίδης, ο Περιφερειακός Σύμβουλος Δημήτρης Σαββόπουλος και ο γνωστός Δημοσιογράφος Αντώνης Παραράς.
- Προηγούμενο «Ρουνγκουτσάρια 2017» στις Αμυγδαλιές Γρεβενών. Αναβιώνει και φέτος το έθιμο.
- Επόμενο Ήττα για τον Πρωτέα Γρεβενών από τους Τιτάνες Παλαμά. Αποτελέσματα 1ου ομίλου Βορρά (8η αγ.)