![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Δήμος και το ΄΄Μουσικό Κοκτέιλ ΄΄και πάλι μαζί σας ζωντανά
Από την Πέμπτη 24 Φεβρουαρίου η αγαπημένη σας ραδιοφωνική εκπομπή και πάλι στα ραδιόφωνα σας ζωντανά κάθε μεσημέρι 3 με 5 στο ΡΑΔΙΟ ΓΡΕΒΕΝΑ 101.5 και σε επανάληψη στις 7 το απόγευμα . Και την ερχόμενη Παρασκευή καλεσμένος ο αγαπημένος ηθοποιός Θανάσης Ευθυμιάδης από την σειρά του MEGA ΄΄ΚΟΥΚΛΕΣ΄΄ σε νέα αποκλειστική συνέντευξη .Ακούστε και από το internet στο www.radiogrevena.gr
- Προηγούμενο ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΙΑΙΤΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ;
- Επόμενο Ενημερωτική εκδήλωση στη Νεάπολη Κοζάνης