8 Νοέ, 2016 Γρεβενά, Ειδήσεις 0 Και όμως, ο ΠΑΟΚ είναι παντού. Στα 2.400 μέτρα και συγκεκριμένα στο όρος Τύμφη μεταξύ Γρεβενών και Ζαγοροχωρίων ο ΠΑΟΚ στέκει περήφανος. Με γράμματα από λευκές πέτρες που ξεπερνούν τα 10 μέτρα το καθένα και άλλα συνθήματα οι Παοκτζήδες εξέφρασαν την αγάπη τους για την ομάδα.
Τετάρτη 17 Ιουλίου: Η πρώτη σελίδα της Καθημερινής Εφημερίδας “ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ” Γρεβενών 17 Ιούλ, 2024
Συνεχίζονται και τους θερινούς μήνες οι ενημερωτικές διαλέξεις του Τμήματος Τροχαίας Γρεβενών σε μαθητές των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης και Παιδικών Σταθμών για την Οδική Ασφάλεια στην πόλη των Γρεβενών με θέμα «Μαθαίνω να κινούμαι με ασφάλεια» 16 Ιούλ, 2024