![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γ.Σ. Σιάτιστας – «Κεραυνός» Αγίου Γεωργίου Γρεβενών.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/10/unnamed.jpg)
Την τέταρτη συνεχόμενη νίκη της σε ισάριθμα παιχνίδια, πέτυχε η ομάδα του «ΚΕΡΑΥΝΟΥ» Αγίου Γεωργίου, καθώς την Κυριακή 16-10-2016 κέρδισε στο κλειστό της Σιάτιστας την τοπική ομάδα με σκορ 39 – 78. Στο τελευταίο παιχνίδι για τον 1Ο γύρο του Α΄. Ομίλου, του πρωταθλήματος παίδων της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ., ο «ΚΕΡΑΥΝΟΣ» αν και αγωνίστηκε χωρίς τους : Θανάση ΤΣΟΥΚΑ (τραυματίας) και Αποστόλη ΓΚΟΛΙΑ (ίωση), δεν δυσκολεύτηκε να επιβάλλει τον ρυθμό του και να κερδίσει εύκολα την ομάδα του Α.Σ. Σιάτιστας.
– Για την ομάδα των Γρεβενών (προπονητής Βασίλης ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ) αγωνίστηκαν οι : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γιάννης, ΒΑΣΔΑΡΗΣ Θάνος, ΤΑΜΠΑΚΑΚΟΣ Δημήτρης, ΔΑΔΑΛΗΣ Βασίλης, ΠΑΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Γιάννης, ΠΟΡΑΒΟΣ Γιώργος, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Παναγιώτης, ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Ορέστης, ΝΤΟΛΙΑΣ Βασίλης, ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ Βαλάντης και ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ Γιάννης.
- Προηγούμενο Γρεβενά: Διέρρηξαν σπίτι και πήραν 4.000 ευρώ.
- Επόμενο Πώς αντιμετωπίζουν οι χώρες της Ευρώπης τις ζημιές αρκούδων στο ζωικό και φυτικό κεφάλαιο