![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Ε.Ο.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ διοργανώνει την Κυριακή 2 Οκτωβρίου ορειβασία στην Πίνδο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/09/eos-e1475222648720.jpg)
Ξεκινώντας από τη θέση Στάνη Ντίζα στο Περιβόλι Γρεβενών θα κινηθούμε μέσα στο δάσος με στόχο την κορυφή Αυγό ( 2177μ. ). Από εκεί θα ακολουθήσουμε το μονοπάτι προς τη Βωβούσα Ιωαννίνων. Ώρες πορείας περίπου 6. Υπάρχει η δυνατότητα και θα γίνει και μικρότερη διαδρομή για αρχάριους.
Αναχώρηση 07.30 με το λεωφορείο του συλλόγου από το parking του Μαρινόπουλου. Πληροφορίες – συμμετοχές στα τηλ. 6948001652 Αλ. Τσολάκης & 6981025650 τηλ. Συλλόγου
- Προηγούμενο ΕΠΣ Γρεβενών : Ορισμοί διαιτητών Α και Β 1ης αγωνιστικής
- Επόμενο Γίνε «δωρητής ρεύματος» σε αυτούς που δεν έχουν να πληρώσουν. Ποιους ενδιαφέρει.-Τι πρέπει να κάνουν.