![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γρεβενά: Την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου αρχίζει η ετήσια παραδοσιακή εμποροπανήγυρη
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/09/emporopanigiri-2-300x200.jpg)
Το Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης-Γραφείο Αδειοδοτήσεων & Εμπορικών Δραστηριοτήτων του Δήμου Γρεβενών – ανακοινώνει ότι η ΕΤΗΣΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΕΜΠΟΡΟΠΑΝΗΓΥΡΗ αρχίζει την Τετάρτη 05 Οκτωβρίου 2016 και τελειώνει στις 11 Οκτωβρίου 2016.
Ο Δήμαρχος
κ.α.α.
Φαρμάκης Γρηγόριος
Αντιδήμαρχος
- Προηγούμενο Επίσκεψη του Βουλευτή Γρεβενών Χρήστου Μπγιάλα και του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Κ. Κωνσταντόπουλου στους χώρους φιλοξενίας προσφύγων
- Επόμενο Στην επόμενη φάση του κυπέλλου Γρεβενών προκρίθηκε ο ΠΥΡΣΟΣ κερδίζοντας τα ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ