![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
‹‹Έφυγε ›› από κοντά μας η Ολυμπία Παπαχατζή
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/penthos-e1469784277481.jpg)
<< Έφυγε>> χθες το βράδυ από κοντά μας η Ολυμπία Παπαχατζή μετά από ανεύρυσμα που της παρουσιάστηκε προ 12 ημερών. Η Ολυμπία Παπαχατζή 54 ετών ήταν υπάλληλος του ΟΑΕΕ ( ΤΕΒΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ).
Η κηδεία της άτυχης Ολυμπίας, η οποία ως γνωστόν προ τριετίας έχασε τον αδερφό της Άρη, θα γίνει σήμερα στις 6 το απόγευμα στον Ιερό Ναό Ευαγγελιστρίας Γρεβενών.
- Προηγούμενο Πένθος στη Σιάτιστα-Αυτοκτόνησε 23χρονος
- Επόμενο Έναρξη θερινής ποδηλατικής περιόδου στη Βασιλίτσα