![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δημοτική εκδήλωση την Παρασκευή το βράδυ στο Μεσολούρι
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/41797101-e1469520561922.jpg)
Την Παρασκευή το βράδυ θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση με τη δημοτική ορχήστρα του Θωμά Χαλαγιάννη στο κλαρίνο και με το Χρήστο Ντάγκαλα και τη Μαρία Λίτσου στο τραγούδι.
- Προηγούμενο Γιαγκούλεια river spirit 28-31 Ιουλίου 2016
- Επόμενο Αθλητικά σφηνάκια και άλλα: Δύσκολα τα πράγματα για την ομάδα του Βατολάκκου – Υπέρογκα ποσά ζητούν ορισμένοι παίκτες του Βατολάκκου ώστε να συνεχίζουν να αγωνίζονται στην Γ΄ Εθνική