![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αστέρας Γρεβενών : Τα καλύτερα τα άφησαν για το τέλος
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/03/1_1292002954223.jpg)
Το καλύτερο το άφησαν για το τέλος, οι παγκορασίδες του Αστέρα Γρεβενών. Με θαυμάσια εμφάνιση, στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος, τα «αστέρια» επικράτησαν με 3-1 σετ, του Γ.Σ.Κοζάνης, μέσα στο κλειστό γυμναστήριο του δ.α.κ. Γρεβενών.
Συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες και τους προπονητές.
Ευχαριστούμε πολύ, τους γονείς των αθλητριών για την υποστήριξη!