![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εκατοντάδες Γρεβενιώτες συνόδευσαν την Χρύσα στην τελευταία της κατοικία
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/03/11-e1456916958402.jpg)
΄΄ Με πενθούσα σιωπή και με βοώσα φωνή΄΄ εκατοντάδες Γρεβενιώτες συνόδευσαν την Χρύσα στην τελευταία της κατοικία. Η Εξόδιος Ακολουθία τελέστηκε από τον Μητροπολίτη Γρεβενών κ. Δαβίδ και από οκτώ Ιερείς της Μητροπόλεως.
Ο Μητροπολίτης Γρεβενών μετά το τέλος της Εξόδιου Ακολουθίας αναφέρθηκε στην Χρύσα τονίζοντας πως σήμερα ΄΄ εμείς , οι συγγενείς, οι χωριανοί και οι φίλοι της Χρύσας πενθούμε για τον πρόωρο και άδικο χαμό της.΄΄
- Προηγούμενο Πέντε τρόποι για να προστατευτείτε από την εποχική γρίπη
- Επόμενο Όνειρο θερινής νυκτός *Του Τάκη Ζολώτα