![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
“Έφυγε” χθες από κοντά μας ο π. δημοτικός σύμβουλος Αγ. Κοσμά , Δημήτριος Ζιούτης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/02/penthos.jpg)
Έχασε τη μάχη με τη ζωή ο Δημήτριος Ζιούτης 74 ετών και επί 8 χρόνια Δημοτικός Σύμβουλοςτου πρώην Δήμου Αγίου Κοσμά. Ο Δημήτριος Ζιούτης στα 8 χρόνια της θητείας του έδωσε μάχες και βοήθησε τον οικισμό Εκκλησιές απ’ όπου και καταγόταν.
Με προσωπική εργασία αποκατέστησε το καμπαναριό της εκκλησίας Αγίας Τριάδας των Εκκλησιών. Η κηδεία του Δημήτρη θα γίνει σήμερα Παρασκευή στις 15:00μ.μ. στο χωριό του Εκκλησιές.
- Προηγούμενο Συγκροτείται το Περιφερειακό Συντονιστικό Δυτικής Μακεδονίας της Δημοκρατικής Συμπαράταξης
- Επόμενο Καινοτόμα μεθοδολογία διαβούλευσης της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και του Υπουργείου Εσωτερικών