![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
«Κεραυνός» Αγίου Γεωργίου Γρεβενών – O Θανάσης ΤΣΟΥΚΑΣ κλήθηκε στην Εθνική ομάδα των παίδων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/01/2afc5c41-10ab-41a0-a362-5514b75fad29.jpg)
Την φανέλα με το Εθνόσημο θα φορέσει ο Θανάσης Τσούκας, αφού κλήθηκε από τους ομοσπονδιακούς προπονητές, να συμμετέχει στις προπονήσεις της Εθνικής Ομάδα την Θεσσαλονίκη. Ο νεαρός παίχτης του «ΚΕΡΑΥΝΟΥ» Αγίου Γεωργίου Γρεβενών, διαφημίζει το Γρεβενιώτικο μπάσκετ και την ομάδα που αγωνίζεται, καθώς θα συμμετέχει για την φετινή χρονιά στην Εθνική Ομάδα των παίδων.
– Να συγχαρούμε τον Θανάση για την τεράστια αυτή επιτυχία και να του ευχηθούμε να τον δούμε να ανεβαίνει ακόμα ψηλότερα.
- Προηγούμενο Το Δημοτικό Συμβούλιο Γρεβενών ομόφωνα συμπαραστέκεται στον δίκαιο αγώνα του αγροτικού κόσμου απέναντι σε πολιτικές της Ευρωπαϊκής Ένωσης
- Επόμενο Ετήσια Γενική Συνέλευση του ΜΟΓ