![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συναντήσεις του Βουλευτή Γρεβενών κ. Χρήστου Μπγιάλα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/01/αρχείο-λήψης-24.jpg)
Ο βουλευτής Γρεβενών Χρήστος Μπγιάλας μετά από πρόσκληση του , είχε το Σάββατο 16 Ιανουαρίου διαδοχικές συναντήσεις με εκπροσώπους του ΕΒΕ, του Αγροτικού Συνεταιρισμού, του συλλόγου Κτηνοτρόφων, του συλλόγου Λογιστών, και του συλλόγου Ξενοδόχων, της Π.Ε Γρεβενών.
Ο βουλευτής μετέφερε στους εκπροσώπους τις θέσεις της Κυβέρνησης για το ασφαλιστικό και το φορολογικό νομοσχέδιο άκουσε τις απόψεις και κατέγραψε τις προτάσεις των εκπροσώπων των φορέων. Η συζήτηση έγινε σε καλό και εποικοδομητικό κλίμα και η οποία επεκτάθηκε και σε άλλα θέματα που απασχολούν το σύνολο της Π.Ε Γρεβενών. Συμφωνήθηκε οι συναντήσεις να γίνονται σε τακτά χρονικά διαστήματα.
Από το Γραφείο Τύπου
- Προηγούμενο Ετήσια τακτική γενική του Πολιτιστικού Συλλόγου Μοναχιτίου
- Επόμενο Έρχονται συλλήψεις για τη διάρρηξη της ΔΕΥΑΓ;