![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο αγώνας βόλεϊ του ΓΣΓρεβενών με την ΑΠ Καστοριάς για φιλανθρωπικό σκοπό
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/12/ad378b91-8df9-423e-89c4-82012a287fd6-e1449486384960.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο αγώνας βόλεϊ του ΓΣΓρεβενών με την ΑΠ Καστοριάς για φιλανθρωπικό σκοπό. Τον αγώνα διοργάνωσαν ο σύλλογος υπαλλήλων του δήμου Γρεβενών και ο Δήμος και η Δημοτική κοινότητα Γρεβενών σε συνεργασία με τον Γ.Σ.Γρεβενών.
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Γρεβενών και η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του συλλόγου μας δείχνουν το κοινωνικό τους πρόσωπο και συμμετέχουν όπου και όποτε και αν κληθούν όταν ο σκοπός είναι ιερός.
Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν.
- Προηγούμενο Παρατείνονται “Βοήθεια στο Σπίτι” και “Αντιμετώπιση της Φτώχειας”
- Επόμενο ΚΕ.Π.ΚΑ. Δυτικής Μακεδονίας: Για να μη γίνει η χαρά… τραγωδία