![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Το νέο ΔΣ της ΕΔΗΚΑ επισκέφτηκε τον Αντιπεριφειάρχη Καστοριάς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/11/9492506c-f274-4a75-9d22-e0e3fc0a2d37-e1448272396366.jpg)
Τον Αντιπεριφερειάρχη Καστοριάς Σωτήρη Αδαμόπουλο, επισκέφτηκε την Παρασκευή 20 Νοεμβρίου 2015 ο νέος Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου (Δ.Σ.) της ΕΔΗΚΑ.
Κατά τη διάρκεια της εθιμοτυπικής συνάντησης, ο κ. Αδαμόπουλος ευχήθηκε καλή επιτυχία και δύναμη στο νέο Δ.Σ., εκφράζοντας την πρόθεση του για άμεση και συνεχή συνεργασία σε θέματα που αφορούν τον κλάδο τους.
- Προηγούμενο Το εισόδημα συρρικνώνεται, οι τιμές των προϊόντων αντιστέκονται
- Επόμενο Ρόδα είναι και γυρίζει…*Του Δημήτρη Ψευτογκά