![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ενημερωτική συνάντηση για το σχολικό εκφοβισμό, με εκπρόσωπο από τον Εθελοντικό Οργανισμό για τα παιδιά «Το Χαμόγελο του Παιδιού» στην αίθουσα «Πέτρος Σιούλης» του Διοικητηρίου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/11/αρχείο-λήψης-26.jpg)
Η Δ.Δ.Ε. Γρεβενών (Συμβουλευτικός Σταθμός Νέων & Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων), σε συνεργασία με την Π.Ε. Γρεβενών (Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη), την Π.Δ.Ε. Γρεβενών και το Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Α/θμιας Εκπαίδευσης, στο πλαίσιο του «Δικτύου Πρόληψης & αντιμετώπισης των φαινομένων Σχολικής Βίας & εκφοβισμού», προσκαλεί τους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων, καθώς και διδασκόντων των σχολικών μονάδων ευθύνης τους σε ενημερωτική συνάντηση – ανοιχτή συζήτηση για το σχολικό εκφοβισμό, με εκπρόσωπο από τον Εθελοντικό Οργανισμό για τα παιδιά «Το Χαμόγελο του Παιδιού», η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη, 10 Νοεμβρίου 2015, στις 17.00, στην αίθουσα «Πέτρος Σιούλης» του Διοικητηρίου Γρεβενών.
- Προηγούμενο ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΦΥΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
- Επόμενο H κυρία πρώην υπουργού που διόριζε… με το αζημίωτο