![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πρώτη μεταγραφή για την Α.Ε.Π Καραγιαννείων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/07/mpala-adidas-e1436434296375.jpg)
Την πρώτη του μεταγραφή ανακοίνωσε η Α.Ε.Π Καραγιαννείων.Η ομάδα του Γιάννη Σαμαρά απέκτησε το Χάρη Σακαλή . Ο πολύπειρος μέσος πέρυσι αγώνιστηκε στον Εορδαικό όπου πανηγύρησε την άνοδο της ομάδας στην Γεθνική ενώ πρόπερσι ήταν στην Α.Ε Κοζάνης.
Ι.Τ
- Προηγούμενο 1o αντάμωμα των απανταχού Αμυγδαλιωτών στις 14-15-16 Αυγούστου 2015
- Επόμενο To ¨OXI¨ ενός ενημερωμένου, μορφωμένου και συνειδητού Λαού