![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΜΑΛΕΤΣΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/03/μαλετσεκος.jpg)
Θα ήθελα να συγχαρώ θερμά τις δυο ομάδες μαθητών του 4ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών: «ΥΠΕΡ6» του Ε1 και «ΧΡΥΣΑΕΤΟΙ» του Ε2 καθώς και την προπονήτρια και υπεύθυνη και των δύο ομάδων, εκπαιδευτικό πληροφορικής, κ.Καρανάτσιου Σπυριδούλα για την κατάκτηση του
- Προηγούμενο Σάρωσαν και πάλι τα μετάλλια οι αθλητές του Χ.Ο.Σ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Επόμενο ” Η Πίνδος συναντά τον Ψηλορείτη”:Εκδήλωση στο Κέντρο Πολιτισμού Γρεβενών