![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
΄΄Αθλητικό καφενείο΄΄ με τον Γιάννη Τσιουμπλίκα με άρωμα … τελικού ΕΠΣ Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/03/αρχείο-λήψης.jpg)
Σήμερα στο ΄΄αθλητικό καφενείο΄΄ με τον Γιάννη Τσιουμπλίκα στους 101.5 στις 17:00 Γρηγόρης Παπαδόπουλος από Α.Ε.Π Ποντιών και Πιτιλάκος Αρης από τον Καμβουνικακό Δεσκάτης για να μας προλογήσουν για τον μεγάλο τελικό ΕΠΣΓ της Τετάρτης στις 4 Μαρτιού ΄ώρα 15:00 στο ΔΑΚ Γρεβενών ανάμεσα στις ομάδες τους ΑΕΠ Ποντίων – Καμβουνιακός Δεσκάτης.
- Προηγούμενο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΟΛΟΥΘΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ κ. ΔΑΒΙΔ
- Επόμενο Ένωση καταστημάτων εστίασης και διασκέδασης Δ. Μακεδονίας: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την κάλυψη μιας θέσης Νομικού Συμβούλου