![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κοπή πίτας στο ΚΑΠΗ Σιάτιστας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/unnamed22.jpg)
Πραγματοποιήθηκε, χθες, Πέμπτη 29 Ιανουαρίου 2015, η κοπή της πίτας για τα μέλη του ΚΑΠΗ Σιάτιστας, στο κτίριο του ΚΑΠΗ στη Σιάτιστα, παρουσία του Προέδρου του ΝΠΔΔ κ. Κοτρώτσιου Λουκά.
Ο Πρόεδρος του ΝΠΔΔ κ. Κοτρώτσιος Λουκάς έκοψε την πίτα και ευχήθηκε σε όλους υγεία και ευτυχία, και δήλωσε ότι η Δημοτική Αρχή θα είναι πάντα δίπλα και θα στηρίζει τους ηλικιωμένους.
Από το Δήμο
- Προηγούμενο Δ/ΝΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: Έκτακτο Δελτίο επιδείνωσης του καιρού
- Επόμενο Φοβερή νυχτερινή χιονοθύελλα στη Βασιλίτσα-Φωτογραφίες!