![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κοντά σε Σπηλιώτη ο Αχαρναικός
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-08.jpg)
Κοντά στην απόκτηση του 15χρονου Α.Σπηλιώτη βρίσκεται η ομάδα του Αχαρναικού.Η ομάδα του Γιώργου Βαζάκα ήρθε σε συμφωνία με τον πρώην παίκτη του Πυρσού Γρεβενών.Το μόνο που μένει είναι η ομάδα να βρει απογευματινό σχολειο για τον παίκτη καθώς η προπονήσεις γίνονται πρωί.Εμείς να ευχηθούμε από την σελίδα μας καλή επιτυχία στην καριέρα του παίκτη που μόλις ξεκίνησε.
- Προηγούμενο Διεθνής πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη θέση του Πρύτανη του Πανεπιστημίου Δ.Μακεδονίας
- Επόμενο Εκλογές 2015: Πόσες ημέρες άδεια δικαιούνται οι δημόσιοι υπάλληλοι για να πάνε να ψηφίσουν