![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Νέος γυμναστής στον Πυρσό Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/11/thumb.jpg)
Νέος γυμναστής στην ομάδα του Πυρσού Γρεβενών είναι από χτες ο Γιάννης Σταμπουλίδης ο οποίος συμφώνησε χτες με τη διοίκηση της ομάδος.Όπως ανέφερε και στη συνέντευξη του ο κ.Μαυριδής ο Γιάννης είναι άριστα καταρτισμένος κ θα βοηθήσει πολύ στην εκγύμναση της ομάδος καθώς έχει αγωνιστικά προβλήματα.Τέλος να αναφέρουμε οτι ο συγκεκριμένος ήταν και πέρυσι στην ομάδα στο ίδιο πόστο..
- Προηγούμενο Βίντεο: Η ενθρόνιση του Μητροπολίτη Γρεβενών κ.κ. Δαβίδ
- Επόμενο Περισσότερους πόρους για την Τοπική Αυτοδιοίκηση ζητά η ΚΕΔΕ