![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Σύλλογος΄΄Ελπίδα΄΄ καλεί τους πολίτες στη Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/09/P1013622.jpg)
Ο Σύλλογος Αλληλεγγύης και Εθελοντισμού Γρεβενών <<Ελπίδα>>, καλεί μέλη, φίλους και πολίτες, αύριο Τετάρτη 17 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 07:30 – 09:30 ημέρα Εορτασμού Σοφίας, Αγάπης, Πίστης και Ελπίδας να παρακολουθήσετε τη Θεία Λειτουργία που θα τελέσει στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου.
- Προηγούμενο video- Γρεβενά: Επίσκεψη του Διοικητή του Ο.Γ.Α.
- Επόμενο Τον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών Ευάγγελο Σημανδράκο και τον Αντιπεριφερειάρχη Αγροτικής Ανάπτυξης Κωνσταντίνο Καναβό, επισκέφθηκε ο Διοικητής του Ο.Γ.Α Ξενοφών Βεργίνης