![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συλλυπητήριο μήνυμα Γιώργου Καλαμάρα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/07/5.png)
Εκοιμήθη σήμερα ο μακαριστός Μητροπολίτης Γρεβενών Σέργιος και με μεγάλη συγκίνηση εκφράζουμε την θλίψη μας. Η απώλεια για όλους τους Γρεβενιώτες είναι μεγάλη καθώς, ο μακαριστός Μητροπολίτης Σέργιος υπήρξε ένας πιστός δούλος του ποιμνίου του επί δεκαετίες. Το μεγάλο θρησκευτικό και κοινωνικό του έργο αποτελεί παρακαταθήκη για τον τόπο μας, γι’ αυτό η εικόνα του θα παραμείνει χαραγμένη στο μυαλό και την καρδιά όλων μας.
Για τον Συνδυασμό ΕΛΠΙΔΑ
Ο Επικεφαλής ΠΕ Γρεβενών
Γεώργιος Καλαμάρας
- Προηγούμενο Καλό κατευόδιο…
- Επόμενο Ο Ιατρικός Σύλλογος Γρεβενών για την κοίμηση του Μακαριστού Μητροπολίτη Γρεβενών Σεργίου