![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Παραδοσιακός ΄΄παντοπώλης …΄΄
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/10/agorazo.jpg)
Κύριε Διευθυντά.
Όποιος δήμαρχος , αντιδήμαρχος ή αντιδημαρχίνα επιθυμεί να ‘’ασκήσει’’… το επάγγελμα του ‘’παντοπώλη’’ ας ολοκληρώσει αυτήν την επιθυμία, φορώντας τουλάχιστον και την ‘’μπλε ποδιά’’ του παραδοσιακού παντοπώλη…
Με τιμή.
Ο Γρεβενιώτης.
Υ.Γ.(1): Οι δομές στην Τοπική Αυτοδιοίκηση , όπως τα Κ.Α.Π.Η. , τα Κ.Ε.Π. και τα Κοινωνικά Παντοπωλεία θεσμοθετήθηκαν για να αναβαθμίσουν την ποιότητα ζωής τον τοπικών κοινωνιών και όχι να υποβαθμίσουν τους πολίτες ως ‘’εξαρτώμενους’’ από σκοπιμότητες και γελοιότητες ‘’πανικόβλητων’’ αιρετών …
- Προηγούμενο Δεύτερη ανοιχτή επιστολή προς το Δήμαρχο Γρεβενών. * Του Μιλτιάδη Καραλή
- Επόμενο Ο αγρότης που φύτεψε μόνος του ένα δάσος… …και σχεδιάζει δεύτερο