ΠΕ.ΠΥ.Δ. Δυτ. Μακεδονίας: Σύλληψη και επιβολή διοικητικού προστίμου
Συνελήφθη στις 13 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο της αυτόφωρης διαδικασίας, από ανακριτικούς υπαλλήλους της ΔΙ.Π.Υ.Ν. Καστοριάς, ημεδαπός, για πυρκαγιά που προκλήθηκε εντός αγροτεμαχίου, κατά παράβαση της κείμενης νομοθεσίας, στην θέση «Πρώτος Κάμπος», του Δήμου Άργους Ορεστικού Π.Ε. Καστοριάς και του επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 1.546,88 €.
- Προηγούμενο Συνάντηση του Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργου Αμανατίδη με τη Διοίκηση της ΔΕΗ για ζητήματα της περιοχής
- Επόμενο Συνάντηση Εργασίας με τον Αρχηγό της Ελληνικής Αστυνομίας