![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Διοικητής της 1ης Στρατιάς στον Αντιπεριφερειάρχη Καστοριάς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/66-10-e1717063608442.jpg)
Τον Διοικητή της 1ης Στρατιάς, Αντιστράτηγο Δημόκριτο Κωνσταντάκο υποδέχθηκε στο γραφείο του την Πέμπτη 30 Μαϊου, ο Αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς Δημήτρης Σαββόπουλος.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, συζητήθηκαν διάφορα θέματα κοινού ενδιαφέροντος, ενώ τονίστηκε η πολύ καλή συνεργασία της Περιφερειακής Ενότητας Καστοριάς με το Σώμα των Ενόπλων Δυνάμεων, ώστε να είναι ουσιαστική και επωφελής για τους πολίτες.
Τον Διοικητή της 1ης Στρατιάς συνόδευε ο Διοικητής του 15ου ΣΠ/ «XVΜΠ» Συνταγματάρχης Θωμάς Γεωργιάδης.
- Προηγούμενο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας: «Sustainathon: Crafting Sustainable Futures». Ένα εργαστήριο συνδημιουργίας των τοπικών φορέων της Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Δήμος Κοζάνης: Πάνω από 1000 στειρώσεις αδέσποτων ζώων συντροφιάς έως το τέλος της χρονιάς – Τι δήλωσαν Κοκκαλιάρης-Ευκολίδης στην ενημερωτική συνάντηση με τους Προέδρους των Τοπικών Κοινοτήτων (Βίντεο+Φωτογραφίες)