![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γιορτάστηκε η εργατική Πρωτομαγιά στην πόλη των Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/-e1714552966480.jpg)
Με τραγούδια, συνθήματα και με γαρίφαλα στα χέρια γιορτάστηκε σήμερα η εργατική Πρωτομαγιά στην κεντρική πλατεία των Γρεβενών. Στη συνέχεια κατατέθηκαν στεφάνια από τα εργατικά και επαγγελματικά σωματεία των Γρεβενών. Να σημειώσουμε ότι η αργία της εργατικής Πρωτομαγιάς μεταφέρεται να εορταστεί την τρίτη ημέρα του Πάσχα, 7 Μαΐου.
Δείτε παρακάτω τις σχετικές φωτογραφίες: