![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Reunion αποφοίτων 1995
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/reunion.jpg)
Τη Δευτέρα 6/5/2024, στις 20:30, στην ταβέρνα Πανόραμα στη Μυρσίνα, θα πραγματοποιηθεί συνάντηση αποφοίτων Γ λυκείου του έτους 1995. Μετά από 29 χρόνια…στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε! Η συνάντηση αφορά μαθητές των Α, Β και τεχνικού – επαγγελματικού λυκείου Γρεβενών. Όλοι όσοι χαράξαμε μαζί την μαθητική μας διαδρομή έως το 1995 είναι προσκεκλημένοι! Φαγητό, ποτό και dj έχουν προγραμματιστεί για την όμορφη βραδιά μας!! Σας περιμένουμε!!! Η παρουσία σας είναι υποχρεωτική! Θα βάλουμε και απουσίες!
- Προηγούμενο ΕΠΣ Γρεβενών: Σκορ κυπέλου Α φάσης
- Επόμενο Επίσκεψη της υποψήφιας Ευρωβουλευτή του ΚΚΕ Κουζιάκη Τίνας στα Γρεβενά