![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τα Γρεβενά επισκέφθηκε ο υποψήφιος Ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ Σάκης Αρναούτογλου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/-e1713774967162.jpg)
Τα Γρεβενά επισκέφθηκε την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024, ο υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΠΑΣΟΚ Θανάσης Αρναούτογλου. Ο κ. Αρναούτογλου συνομίλησε με παραγωγούς και εκθέτες στην λαϊκή αγορά, χαιρέτησε και συνομίλησε με πολίτες στην κεντρική πλατεία της πόλεως ,όπου παρέμεινε επί ώρα με κομματικά και κοινωνικά στελέχη. Ακολούθως ο γνωστός μετεωρολόγος , επισκέφθηκε τον Δήμαρχο Γρεβενών Κυριάκο Ταταρίδη στο Δημαρχείο, όπου και συζήτησε τα προβλήματα του Δήμου και της περιοχής ,παρόντων και των αντιδημάρχων Χρήστου Χαντέ και Νίκου Τσιμόπουλου.
Για την Ν.Ε
ο Γραμματέας
Κλεισιάρης Κώστας
- Προηγούμενο Εξελέγη το νέο Δ.Σ. του Κυνηγετικού Συλλόγου Γρεβενών
- Επόμενο Έφυγε από την ζωή η Αικατερίνη Τσιούμη σε ηλικία 85 ετών