![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο εορτασμός της 25ης Μαρτίου στο δημοτικό διαμέρισμα Καρπερού του Δήμου Δεσκάτης και κατάθεση στεφάνου από τον Αντιδήμαρχο δήμου Δεσκάτης Κώστα Λάχανο
- Προηγούμενο Ανακοίνωση για τη λειτουργία του Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών του Γενικού Νοσοκομείου Γρεβενών
- Επόμενο Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας – Περιφερειακό ΙΝΕ-ΓΣΕΕ Δυτικής Μακεδονίας. Εργαστήριο Συμβουλευτικής Πληροφόρησης με τίτλο: “Βιογραφικό Σημείωμα και LinkedIn”