![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου κ.κ. Δαβίδ στον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/1709118437255.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ.κ. Δαβίδ επισκέφθηκε τον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών, Ιωάννη Τσακνάκη στο γραφείο του την Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024. Ο Σεβασμιώτατος ευχήθηκε στον Αντιπεριφερειάρχη καλή θητεία και συζήτησαν για τις προοπτικές συνεργασίας της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και της Ιεράς Μητρόπολης Γρεβενών με σκοπό την πρόοδο και την ευημερία του τόπου.
- Προηγούμενο ΟΛΥΜΠΙΟΝ ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Πρόγραμμα προβολών από Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου έως Τρίτη 6 Μαρτίου
- Επόμενο Ενημέρωση για την κατάργηση του υποθηκοφυλακείου Δεσκάτης