![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Παρουσία στην κοπή πίτας των Γρεβενιωτών Θεσσαλονίκης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1706526548259-e1706528472624.jpg)
Με τις Γρεβενιώτισσες και τους Γρεβενιώτες της Θεσσαλονίκης βρέθηκε και συνομίλησε την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 ο Αντιπεριφερειάρχης της Π.Ε. Γρεβενών Ιωάννης Τσακνάκης τιμώντας την εκδήλωση κοπής της πίτας του συλλόγου Γρεβενιωτών Θεσσαλονίκης.
Ο Αντιπεριφερειάρχης ευχαρίστησε τα μέλη του συλλόγου για τη συνεχή και ενεργή παρουσία τους σε πολιτιστικά και κοινωνικά δρώμενα τονίζοντας πως η αγάπη που δείχνουν προς τον τόπο καταγωγής τους είναι ανεκτίμητο στοιχείο προσφοράς για όλους μας.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ
ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Προηγούμενο Συνελήφθησαν 3 κυνηγοί για τον σοβαρό τραυματισμό του 49χρονου στη Φλώρινα
- Επόμενο Εθιμοτυπική επίσκεψη του Συλλόγου Γρεβενιωτών Κοζάνης “Ο Αιμιλιανός”