![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Οι κτηνοτρόφοι των Γρεβενών ευχαριστούν τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών έργων Ρήγα Σκόδρα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/01/4368af055a663c3d5ebaa2b17340ebbc_XL.jpg)
Με μια σειρά μηνυμάτων προς το Grevena media κτηνοτρόφοι σταβλικών εγκαταστάσεων ευχαριστούν και συγχαίρουν τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών έργων Ρήγα Σκόδρα για τον άμεσο αποχιονισμό των σταβλικών τους εγκαταστάσεων.
- Προηγούμενο Έφυγε από την ζωή ο Δημήτριος Σιόβας σε ηλικία 86 ετών
- Επόμενο Σε θερμό κλίμα και πολλή χαρά, οι ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ έκοψαν την Πρωτοχρονιάτικη πίτα για το 2024, το Σάββατο 20 Ιανουαρίου, στην ΕΠΣ Γρεβενών!