![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
4ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών: Ευχαριστήρια επιστολή
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/01/307849591_461196379375409_8825447009023098069_n-e1705401534977.jpg)
Με την παρούσα επιστολή, ο Δ/ντης, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων/Κηδεμόνων του 4ου Δ. Σ. Γρεβενών, ευχαριστούμε θερμά το ΕΚΑΒ Γρεβενών και συγκεκριμένα τους, κκ. Στάμο Χρήστο και Στεργιούλα Αχιλλέα, για την άμεση και πολύ χρήσιμη ενημέρωση- επιμόρφωση που πραγματοποίησαν στο σχολείο μας, με θέμα « κάρπα- πρώτες βοήθειες».
Με εκτίμηση
Ο Διευθυντής
Δημήτριος Ευαγγελόπουλος
- Προηγούμενο Νέος αρχηγός της ΕΛΑΣ ο Δημήτριος Μάλλιος και της Πυροσβεστικής ο Θεόδωρος Βάγιας
- Επόμενο 2ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών: Ευχαριστίες προς το ΕΚΑΒ Δυτικής Μακεδονίας – τμήμα ΕΚΑΒ Γρεβενών