![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γιώργος Αμανατίδης – “Συμμαχία για την Ανάπτυξη” – Η εμπιστοσύνη των πολιτών δείχνει και την πορεία της νίκης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50447873-2.jpg)
Η εμπιστοσύνη με την οποία αγκαλιάζουν οι πολίτες την Συμμαχία για την Ανάπτυξη είναι ενδεικτική του τελικού αποτελέσματος” τόνισε χθες από το Αμύνταιο ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γιώργος Αμανατίδης. Οι συναντήσεις στο Αμύνταιο και στις Τοπικές Κοινότητες Αγ. Αναργύρων, Λιμνοχωρίου, Βαλτόνερων, Αγ. Παντελεήμονα, Λεβαίας, Μανιακίου, Αντίγονου, Πελαργού, και Φιλώτα επιβεβαίωσαν ότι η επιλογή των πολιτών για αλλαγή και αποτελεσματικότητα στη Δυτική Μακεδονία ταυτίζεται με την ρεαλιστική προγραμματική πρόταση του συνδυασμού “Συμμαχία για την Ανάπτυξη”.
Παράλληλα με τη περιοδεία ο κ. Αμανατίδης επισκέφθηκε οινοποιητικές μονάδες και επιχειρήσεις της περιοχής Αμυνταίου.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50390529-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50414337.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50414593.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50417921-3.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50418433-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50427905.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50435073-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50436097-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50445825.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50451457-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50457601-2.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_50734849.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/αμανιτοδης.jpg)
- Προηγούμενο Δευτέρα 2 Οκτωβρίου: Η πρώτη σελίδα της Εβδομαδιαίας Εφημερίδας “Η Φωνή των Γρεβενών”
- Επόμενο “Μαζί Συνεχίζουμε”: Από τους ετεροδημότες μέχρι την Ροδιά