![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γιώργος Αμανατίδης – «Συμμαχία για την Ανάπτυξη»: Συναντήσεις στα Σέρβια και παρουσία σε αγιασμούς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_50741505.jpg)
Καλή σχολική χρονιά σε μαθητές, εκπαιδευτικούς γονείς και εργαζόμενους σε εκπαιδευτικές μονάδες της Δυτικής Μακεδονίας ευχήθηκαν σήμερα ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Γιώργος Αμανατίδης και υποψήφιοι σύμβουλοι του συνδυασμού «Συμμαχία για την Ανάπτυξη». Ο κ. Αμανατίδης παραβρέθηκε στους αγιασμούς του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κρόκου του Γυμνασίου και του 2ου Δημοτικού Σχολείου Κρόκου καθώς και στον αγιασμό του Γυμνασίου-Λυκείου Σερβίων.
Σήμερα επίσης ο κ. Αμανατίδης βρέθηκε στην Λαϊκή Αγορά Σερβίων ενώ ακολούθησαν οι επισκέψεις στα εμπορικά καταστήματα της πόλης των Σερβίων.
O υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας είχε τη δυνατότητα να συνομιλήσει με εκπαιδευτικούς για ζητήματα των σχολικών μονάδων ενώ θέματα των επιχειρήσεων συζητήθηκαν στις συναντήσεις με τους καταστηματάρχες.
- Προηγούμενο Ημερίδα της ΕΜΑΕΦ με τίτλο: Οι επικοινωνιακές δεξιότητες ως κλειδί για τις ανθρώπινες σχέσεις
- Επόμενο Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας: Φως, ευλογία, μουσική – Μια νέα χρονιά ξεκινά….