![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γιώργος Μακρής, Μάρκος Λεζές και Στάθης Μπαλάφας. στο Ράδιο Γρεβενά (ηχητικό) 26/7/23
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/07/ΛΕΖΕΣ.jpg)
Την Πέμπτη 26/7 ανεβαίνει στο θέατρο Καστράκι η κωμωδία του Γιώργου Μακρή, ” Shakesbeeries ”. Μία ημέρα πριν, τρείς συντελεστές της παράστασης θα παραβρέθηκαν στο studio του Ράδιο Γρεβενά 101,5. Ο λαοφιλής κ. Μάρκος Λεζές, ο ίδιος ο κ. Γιώργος Μακρής και ο τραγουδιστής κ. Στάθης Μπαλάφας.
Ο τελευταίος μάλιστα έπαιξε κιθάρα και τραγούδησε ζωντανά για τους ακροατές του Ραδιοφώνου. Μπορείτε να ακούσετε το καταπληκτικό αποτέλεσμα, πατώντας play ΕΔΩ:
Ακούστε μας καθημερινά 11:00-13:00, ”Πρωινή Φωνή” και διαδικτυακά, πατώντας play στο www.grevenamedia.gr ή στο onradio.
- Προηγούμενο Η Εορτή του Ιερού Ναού Αγίας Παρασκευής της πόλεως των Γρεβενών
- Επόμενο Ποιοι γιορτάζουν σήμερα 27 Ιουλίου