![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τελευταία για φέτος Σχολή Γονέων και Νέων Ζευγαριών της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/Σχολή-Γονέων-Μαΐου-2023-768x1159-1.jpg)
Με την τελευταία συνάντηση κλείνει σήμερα Τετάρτη στις 17 Μαΐου 2023, στο Πνευματικό Κέντρο στην Ευαγγελίστρια, η φετινή 6η Σχολή Γονέων και Νέων Ζευγαριών της Ι.Μ. Γρεβενών.
Καλεσμένος είναι ο διακεκριμένος ιερέας της Ι.Μ. Λευκάδος π. Ιωαννίκιος Ζαμπέλης, διδάκτορας Νομικής και Υπεύθυνος του Κέντρου Νεότητας της Μητρόπολης αυτής. Το θέμα που θα διαπραγματευτεί είναι: “Επιστροφή… στην ζωή”.
- Προηγούμενο Στο Γρεβενό, στο Γρεβενό, τον όμορφο τον τόπο
- Επόμενο Επίσκεψη του Υποψηφίου Βουλευτή της ΝΔ Θανάση Σταυρόπουλο στο Κέντρο Πρόληψης «Ορίζοντες» Π.Ε. Γρεβενών