![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Στις 14:30 τελικά η Υπογραφή Σύμβασης στο γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Καστοριάς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/Καταγραφή-16.jpg)
Στις 14:30 τελικά θα υπογραφεί η Προγραμματική Σύμβαση με την Ιερά Μητρόποληγ Καστοριάς με θέμα: “Ευπρεπισμός Πειβάλλοντος Χώρου, Βελτίωση Προσβασιμότητας και Αντιπλημμυρική Προστασία του Ι.Ν. Αγ. Ζαχαρία” στο Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Καστοριάς από τον Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργο Κασαπίδη.
- Προηγούμενο Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας στο Βελιγράδι
- Επόμενο Παραλαβή εξοπλισμού από Σχολικές Μονάδες και Δομές Εκπαίδευσης